Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Lider Utrzymania Ruchu (m/k)

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • utrzymanie wyposażenie technicznego zgodnie z wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości,
  • współpraca z Szefem Utrzymania Ruchu w budowaniu efektywnego systemu magazynowania i zamawiania części zamiennych,
  • doradztwo mechanikom i automatyką w zakresie prowadzonych napraw,
  • prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania maszyn zgodnie z zaleceniami producentów oraz ich planami prewencyjnymi (w tym również aktywny udział w budowanie systemu działań i planów zapobiegających awariom),
  • naprawy maszyn w tym elementów pneumatycznych, hydraulicznych, układów sterowań obrabiarek CNC, obwodów siłowych.

Wymagania:
  • doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej,
  • posiadanie uprawnień elektroenergetycznych do 1kV,
  • wykształcenie techniczne - mile widziane wykształcenie inżynierskie,
  • znajomość zagadnień związanych z narzędziami z grupy Lean oraz TPM,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
  • znajomość układów sterowania maszyn, sterowników, serwonapędów oraz czytania dokumentacji technicznej elektrycznej, mechanicznej, pneumatycznej, hydraulicznej,
  • mile widziana znajomość obrabiarek CNC (Mazatrol, Fanuc, Siemens).

Oferujemy:
  • stałą pracę w firmie produkcyjnej zlokalizowaną w Poznaniu od poniedziałku do piątku,
  • zwrot kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach technicznych oraz projektach uruchomień maszyn (nowoczesnych i konwencjonalnych),
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • zatrudnienie na pełen etat w systemie dwóch zmian (14, 14-22) (okazjonalnie praca w soboty 6-14),
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji pod okiem Szefa Utrzymania Ruchu.

Od 2000 roku pomagamy naszym Klientom dotrzeć do właściwych pracowników. Oferujemy... szybki dostęp do określonych kwalifikacji, dajemy możliwość elastycznego kształtowania wielkości zatrudnienia.

Na co dzień do działów produkcyjnych, administracyjnych, logistycznych, informatycznych, kadrowych, i innych oddelegowujemy ponad 1000 osób. W ciągu ostatnich 3 lat ponad 5000 osób pracowało dla naszych Klientów.

Nasza działalność jest prawnie umotywowana, jako jedna z pierwszych firm uzyskaliśmy certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy w zakresie:
Agencji Pracy Tymczasowej (nr 136/3), Doradztwa Personalnego (nr 136/2) oraz Pośrednictwa Pracy (nr 136/1a).

W roku 2004 odpowiadając na wzmożone zainteresowanie praca w Unii Europejskiej uzyskaliśmy kolejny certyfikat na Pośrednictwo do pracy za granicą obywateli polskich u pracodawców zagranicznych (nr 136/1b)
Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz rzetelności w świadczeniu usług pozyskaliśmy znaczne grono klientów, którzy udzielili nam swoich referencji.

W roku 2005 zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w Związku Agencji Pracy Tymczasowej (ZAPT). Jest to najdłużej działająca i najbardziej prestiżowa organizacja skupiająca firmy z branży, obecnie funkcjonująca pod nazwą Polskie Forum HR. Firmy w niej zrzeszone za główne zadanie postawiły sobie przestrzeganie Kodeksu Postępowania Etycznego określającego profesjonalne standardy świadczenia usług w zakresie dostarczania pracowników tymczasowych oraz opieki nad tymi pracownikami. Kodeks ten obowiązuje wszystkie firmy członkowskie, które pragną by w niedalekiej przyszłości zasady w nim zawarte stały się obowiązującymi w branży.
Jesteśmy również zrzeszeni w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan".

W lipcu 2007 nastąpiło połączenie Trenkwalder z Benefit -dało to naszym Klientom ujednolicenie pod jednym szyldem międzynarodowego doświadczenia i sprawdzonych narzędzi doradztwa personalnego z perfekcyjną znajomością lokalnego rynku.

www.trenkwalder.com
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria