Lider Testów Automatycznych

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej w Krakowie, poszukujemy kandydata na stanowisko Lidera Testów. Firma działa m.in. w Polsce, USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie. Metodologia funkcjonowania projektów oparta jest o środowisko Scrum i Kanban. Firma wykorzystuje najnowsze technologie: architekrurę w oparciu o mikroserwisy, Cloud-based Asterisk, protokoły AGI, AMI, PJSIP, Amazon Web Services, pełną konteneryzację projektów (Docker).

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracami zespołem testerów i procesem QA
  • Implementacja skryptów testowych
  • Analiza i projektowanie przypadków testowych
  • Tworzenie skryptów testowych dla testów automatycznych na podstawie specyfikacji wymagań
  • Rewizje skryptów testowych
  • Wykonywanie testów automatycznych i manualnych aplikacji webowych, desktopowych i mobilnych

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji webowych (mile widziane doświadczenie w projektowaniu testów)
  • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Doświadczenie w analizie wymagań/specyfikacji, przygotowywaniu danych testowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Spostrzegawczość, dociekliwość, dokładność
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

Oferujemy:

  • Laptop Dell z Ubuntu, SSD i 2 monitorami oraz budżet na dodatkowy sprzęt w celu zwiększenia komfortu pracy
  • Elastyczne godziny pracy, okazjonalna praca zdalna
  • Miejsce przyjazne zwierzętom
  • Wyjazdy na konferencje IT
  • Swobodna atmosfera, PS4 wraz z chillout room raz wygodne bean bagi w biurze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.