Lider serwisu ( elektronika uzytkowa)

Devire

Żyrardów, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Żyrardów

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją elektroniki użytkowej poszukujemy osoby na stanowisko: lider serwisu ( elektronika uzytkowa), lokalizacja Żyrardów.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem serwisantów nadzór oraz organizacją pracy, rozdzielanie zadań, pilnowanie terminów realizacji zleceń.
  • Organizacja audytów i monitorowanie warsztatów telewizyjnych.
  • Odpowiedzialność za przepływ towarów przy wszystkich etapach pracy serwisu.
  • Nadzór oraz planowanie wyposażenia serwisowego, części zamiennych oraz zapasów magazynu.
  • Optymalizacja procesów serwisowych.
  • Tworzenie raportów serwisowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziedzinie obsługi i serwisu urządzeń elektronicznych.
  • Język angielski poziom B2/C1.
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office.
  • Dokładności, zaangażowania i umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Klient Oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Wysokie wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów ( min. ubezpieczenie na życie, dofinansowania do posiłków )
Devire Devire Devire Devire