Lider Projektu (firma produkcyjna)

SPRING PROFESSIONAL

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obecnie nasze biuro we Wrocławiu prowadzi rekrutację dla klienta będącego dostawcą dla branży medycznej, na kluczowe dla firmy stanowisko Lidera Produkcji.

Zakres zadań stojących przed osobą pracującą na tym stanowisku:

  • Prowadzenie nowych projektów dla kluczowych klientów biznesowych. Odpowiedzialność za kontakt z klientem.
  • Bycie liderem dla podległego zespołu projektowego.
  • Współpraca z działem sprzedaży, marketingu, produkcji oraz zakupów w trakcie prowadzania projektu.
  • Tworzenie nowych rozwiązań technologicznych produktów w konsultacji z Klientem w odpowiedzi na jego zapotrzebowanie.
  • Wykonywanie kosztorysu i odpowiedzialność za budżet projektu.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla klientów korporacyjnych.
  • Praca w branży motoryzacyjnej, medycznej lub AGD będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne wykorzystywane w pracy z klientem.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Gotowość do podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej na kluczowym dla funkcjonowania firmy stanowisku.
  • Stabilne warunki współpracy – w oparciu o umowę o pracę w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy.
  • Możliwość rozwoju dzięki wsparciu merytorycznego starszych stażem kolegów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Liczne dodatki poza płacowe – rozwinięty fundusz socjalny, pakiet szkoleń językowych i specjalizacyjnych.
  • Roczną premię uzależnioną od uzyskanych wyników.