ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lider Produkcji

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

• Kierowanie i rozwój zespołu (do 25 osób) zgodnie ze standardami firmy
• Nadzór i rozliczanie pracy podległych pracowników
• Zapewnianie przestrzegania norm BHP
• Branie udziału w rozwoju kompetencji pracowników oraz delegowanie zadań zgodnie z ich kompetencjami
• Branie udziału w rozszerzonych spotkaniach zespołu i odpowiedzialność za zapewnianie najwyższych standardów usług

Wymagania:

• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: Mechanika i Budowa Maszyn; Elektrotechnika)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Wiedza na temat WCM, TPM and Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą (firma o uznanej pozycji w swojej branży)
• Stałe godziny pracy
• Pełne szkolenie wdrożeniowe
• System premiowy
• Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie, opieka medyczna; wsparcie przy relokacji
• Miejsce pracy: Tomaszkowo

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy