Orienta Polska Sp. z o.o.

LIDER PRODUKCJI

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bieruń

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta – firmy z branży automotive- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: BIERUŃ

Zakres obowiązków:

• Bieżąca kontrola procesu produkcji,

• Kontrola planowania produkcji,

• Realizacja założonych planów produkcyjnych,

• Optymalizacja planu produkcji,

• Bieżąca analiza możliwości technicznych i technologicznych maszyny,

• Współpraca z działem Utrzymania Ruchu w zakresie ustalania terminów i planów napraw.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Praca w międzynarodowym środowisku,

• Możliwość awansu zawodowego,

• Realny wpływ na rozwój firmy,

• Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Oczekujemy:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku (branża automitive będzie dodatkowym atutem),

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub/i j.włoskiego,

• Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz zdolność logicznego myślenia,

• Znajomość pakietu Office.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.