Lider Produkcji / Production Supervisor - Green Field - rekrutacja online

HRK S.A.

Koszalin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna otwierająca nowy zakład zajmujący się produkcją kompozytów, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Produkcji / Production Supervisor - Green FieldMiejsce pracy: Koszalin

Zapraszamy do udziału w rekrutacji kandydatów/tki z obszaru technologii i/lub zarządzania produkcją związanych z produkcją elementów z włókna szklanego.

Zakres obowiązków:

  • Codzienny podział prac pomiędzy członków zespołu, kontrola terminowości i jakości wykonania zadań
  • Szkolenie pracowników produkcji, wdrożenia nowych pracowników
  • Budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu oraz zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Odpowiedzialność za terminową realizację zleceń produkcyjnych
  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji
  • Zapewnienie dostępności, rozliczanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół
  • Udział w uruchomieniu i rozruchu maszyn, ich naprawach i przeglądach
  • Zapewnienie utrzymania właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Obsługa linii produkcyjnej i maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie przy produkcji elementów z włókna szklanego - minimalnie 3 lata
  • Umiejętność motywowania, rozwoju pracowników oraz budowania zaangażowanych zespołów – mile widziana
  • Wiedzę z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją
  • Znajomość filozofii Lean oraz programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację jest wymogiem koniecznym
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy w nowym zakładzie produkcyjnym
  • Dodatkowe benefity
  • Stabilność zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.