Lider Produkcji - praca stała

OTTO Work Force

Olesno, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Olesno

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

LIDER PRODUKCJI

Miejsce pracy: Olesno (województwo opolskie)

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

• Zarządzanie podległymi pracownikami,

• Dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur,

• Planowanie i realizacja planów produkcji.

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

• Umiejętność czytania rysunków technicznych,

• Znajomość zagadnień z zakresu 5S,

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie,

• Ubezpieczenie na życie i benefity sportowe,

• Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.