Lider Procesu Wtrysku

KET Poland Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi i utrzymania wtryskarek (umiejętność odczytywania rysunków technicznych),
  • Umiejętność zarządzania i reagowania na defekty jakościowe,
  • Doświadczenie w montażu linii wtrysku,
  • Zarządzanie projektami związanymi z produkcją części samochodowych,
  • Doświadczenie w ulepszaniu procesu (zarządzanie i ulepszanie w oparciu o standardowy czas cyklu (CT) każdego procesu / maszyny)
  • Minimum 5 lat doświadczenia,
  • Atutem będzie doświadczenie w branży automotive,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku: Inżynieria mechaniczna, Inżynieria metali, Inżynieria projektowa,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę przy nowych i ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach nowopowstającej firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

KET jest wiodącym producentem części samochodowych i elektronicznych w K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kontrola jakości