Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad prawidłowym przyjęciem, magazynowaniem i wydaniem wyrobu gotowego
• Koordynacja pracy magazynierów w poszczególnych obszarach
• Optymalne zarządzenie wysyłkami na magazyny zewnętrzne w celu zapewnienia właściwego poziomu obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego
• Nadzór nad zapewnieniem właściwych standardów jakościowych w Magazynie Wyrobów Gotowych
• Udział w ciągłym doskonalenie organizacji obszarów magazynowych poprzez zgłaszanie nowych rozwiązań i projektów
• Monitoring rotacji wyrobów gotowych i składowanych surowców i opakowań

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie w magazynie logistycznym, zarządzaniu zespołem magazynierów i gospodarką magazynową lub produkcyjną,
• Umiejętność szybkiego działania oraz dostosowywania się do zmieniających się wymagań otoczenia
• Mile widziane wykształcenie z zakresu logistyki lub zarządzania procesami produkcyjnym
• Znajomość obsługi komputera i zasad gospodarki magazynowej,
• Odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie w pracę
• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne

Prezentacja firmy

OKECHAMP S.A. od ponad 20 lat z powodzeniem sprzedaje szeroki aso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie