Lider / Monter paneli fotowoltaicznych

EnergiaPort Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

EnergiaPort Sp. z o.o. to firma, która swoją działalność skupia na obszarze fotowoltaiki, budując naziemne i dachowe elektrownie słoneczne na terenie Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Od: EnergiaPort Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Praca na budowie przy montażu nowych instalacji fotowoltaicznych na konstrukcjach dachowych i naziemnych,
  • Praca z rysunkiem technicznym i montaż według dokumentacji technicznej, przy zachowaniu standardów firmy,
  • Koordynacja ekipy monterskiej i weryfikacja wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu paneli słonecznych,
  • Doświadczenie w instalacji okablowania i podłączaniu do sieci elektrycznej,
  • Zdolności manualno-techniczne, rzetelność oraz wyczucie estetyczne, celem zachowania wysokiej jakości wykonania usługi,
  • Sprawność fizyczna oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac na wysokości,
  • Uprawnienia SEP do 1 KW,
  • Prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Zdobywanie doświadczenia i wiedzy praktycznej,
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych na duże inwestycje, celem poszerzania wiedzy w PV.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania, proszone są o przesłanie swojego CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez przycisk APLIKUJ.