ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lider magazynu

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lwówek Śląski

Miejsce pracy: Bolesławiec

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • 30 minutowe przerwy śniadaniowe
  • Wolne weekendy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Premia zależna od wyników pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego i opieka medyczna dla siebie i członków rodziny
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Zorganizowany darmowy transport z Gromadki i Lwówka Śląskiego

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi wózków widłowych wysokiego składowania
  • Posiadanie uprawnień UDT
  • Rzetelność, zaangażowanie
  • Odpowiedzialność

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Raportowanie przełożonym przebiegu procesów
  • Rozładunek i załadunek towarów zgodnie z wyznaczonymi standardami.
  • Transport towarów wewnątrz magazynu
  • Identyfikacja i oznaczanie przesyłek klientów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy