Lider Magazynu/Logistics Manager

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie operacyjne obszarem logistyki (planowanie produkcji, magazyn, zamówienia).

Lokalizacja 15 km od Gliwic.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Europie w tym w Polsce. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Zakład produkcyjny w Polsce funkcjonuje od wielu lat i ma stabilną sytuację ekonomiczną. Celem firmy jest zapewnienie swoim Klientom najwyższej jakości produktów, a pracownikom atrakcyjnego miejsca pracy.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie operacyjne obszarem logistyki - planowanie produkcji, magazyn, zamówienia,
  • Zarządzanie zamówieniami w systemie ERP,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Rozwiązywanie codziennych problemów,
  • Kontakt operacyjny z dostawcami i Klientami.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obszarze logistyki (5-7 lat),
  • Doświadczenie w zarządzaniu niedużym zespołem,
  • Znajomość systemów ERP,
  • Umiejętność negocjacji z dostawcami i Klientami będzie plusem,
  • Umiejętność prognozowania potrzeb produkcyjnych i potrzeb materiałowych,
  • Umiejętność współpracy z działem produkcyjnym.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w zakładzie produkcyjnym o stabilnej sytuacji ekonomicznej,
  • Możliwość wpływu na decyzje strategiczne organizacji w ramach zarządzanego obszaru
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page