Opis stanowiska pracy

Volvo Polska Centrum Przemysłowe, Dział SCM poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Lider Logistyki

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca organizacja pracy i rozliczanie realizacji zadań w podległym zespole
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur i instrukcji (BHP, jakościowych, technicznych) oraz przepisów P.Poż. w podległym obszarze
  • Rozwiązywanie problemów i wdrażanie usprawnień procesów, podejmowanie działań mających na celu optymalizację pracy podległego obszaru, zgodnie z wytycznymi VPS
  • Standaryzacja pracy w celu podniesienia jakości i wydajności zespołu
  • Planowanie potrzeb i wykorzystania środków trwałych (miejsce, regały, wózki widłowe)
  • Odpowiedzialność za realizację celów i wyniki pracy zespołu w zakresie SQDCEP
  • Wdrażanie działań prewencyjnych, zapobiegawczych i korekcyjnych w zakresie bezpieczeństwa oraz systemów ISO (BHP, system OHSAS ISO 18001, ISO 9000&14000)
  • Przestrzeganie i promowanie wartości Volvo

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość i zrozumienie odpowiednich regulacji i wymagań związanych ze składowaniem i obrotem materiałem produkcyjnym, warunkami pracy i przepisami BHP obowiązującymi w podległym obszarze
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i dążenie do rezultatów
  • Umiejętność rozwiązywania niezgodności
  • Umiejętność organizacji pracy magazynu, przepływu materiałów, informacji i dokumentacji
  • Znajomość pakietu MS Office oraz gospodarki materiałowej SAP
  • Predyspozycje do kierowania pracą zespołu pracowników
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, dokładność oraz odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Prezentacja firmy

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of truck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie