Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Lider Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • Samodzielna obsługa linii produkcyjnej ( przezbrojenia, regulacje)
  • Odpowiedzialność za zespół obsługujący linię produkcyjną
  • Dbanie o właściwe, zgodne z instrukcjami obsługi wykorzystanie maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji okołoprodukcyjnej
  • Kontrola jakości produktu zgodnie z procedurami i instrukcjami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe techniczne ( np. elektryk, mechanik, automatyk)
  • 5 letnie doświadczenie w obsłudze linii dużych prędkości, obsługa PLC ( przezbrojenia, ustawienia parametrów, doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn )
  • Doświadczenie w produkcji chemicznej ( przygotowanie i produkcja mieszanek )
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość LEAN/ TPM
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi komputera ( MS Excel oraz system SAP )
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe III WJO
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy oraz umiejętność przekazywania wiedzy
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia pracując z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi typu ,, high speed lines ''
  • Uczestnictwo w uruchomieniu nowej technologii i praca z nowoczesnymi maszynami
  • Współpracę w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach
  • Pracę w systemie zmianowym (docelowo III zmiany )

Numer referencyjny: LLP/26/01/2018/PP/MM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.