Lider linii - atrakcyjne warunki !

Legionowo, Płońsk, Skwary, Nowy Dwór Mazowiecki, Kałuszyn, Serock, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

LIDERZE! Szukamy właśnie Ciebie!

Masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi na produkcji i chcesz rozwijać się w tym kierunku w dużej firmie produkcyjnej?

Nie czekaj! Aplikuj do nas już teraz!

Wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok
  • Aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna - lub chęć jej wyrobienia :)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia
  • Stały dodatek funkcyjny w wysokości : 500zł
  • Stała miesięczna premia
  • Bezpłatny autobus do i z pracy
  • Darmowe pieczywo dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna oraz bony świąteczne

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do składania CV oraz do kontaktu:
  • telefonicznie : 723193118 lub 695060553
  • osobiście : ul. Warszawska 5,  Nowy Dwór Mazowiecki
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: LLL/02/2019/PLO/AD

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji