Lider Księgowości (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydata, który zostanie pierwszą, w ramach lokalnej struktury, osobą odpowiedzialną za księgowość oraz raportowanie do Grupy. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wdrożenie polityki rachunkowości, raportowanie do Dyrektora Finansowego Grupy, bieżące prowadzenie księgowości oraz sporządzanie analiz na potrzeby wewnętrzne.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w Polsce otwiera nowe centrum dystrybucyjne.

Opis stanowiska

  • Bliska współpraca z Dyrektorem Finansowym Grupy;
  • Pełnienie roli partnera biznesowego dla dyrektora generalnego od strony finansów przedsiębiorstwa;
  • Pełna odpowiedzialność za prowadzenie księgowości;
  • Przygotowywanie okresowych raportów oraz analiz na potrzeby wewnętrzne Grupy;
  • Usprawnianie systemów wewnętrznych oraz procesu raportowania;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych;
  • Budowanie wiarygodności oraz silnych relacji z dostawcami zewnętrznymi firmy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie oraz wiedza z zakresu księgowości;
  • Doświadczenie jako samodzielna lub główna księgowa w międzynarodowej firmie;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze analiz i/lub kontrolingu;
  • Znajomość systemów klasy ERP;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Płynna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w biznesie z obszaru e-commerce;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość oraz elastyczność;
  • Doświadczenie w szybko rosnącej spółce będzie znacząca przewagą.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość tworzenia procedur oraz zespołu od początku;
  • Codzienna praca z językiem angielskim.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page