Lider Księgowości / Główny Księgowy ( Polska Księgowość)

Devire

Kraków, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Kraków

Dla Naszego Klienta  szukamy Głównego Księgowego :

Zakres zadań:

  • koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu
  • optymalizacja procesów księgowych, tworzenie i egzekwowanie przestrzegania procedur
  • kompleksowe prowadzenie i kontrola ksiąg rachunkowych dużych i skomplikowanych podmiotów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (księgowanie zdarzeń gospodarczych, analiza i uzgadnianie kont księgowych i rozrachunkowych, nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz innych niestandardowych raportów (w oparciu o UoR i MSR)
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, rozwiązywanie niestandardowych zagadnień podatkowych, wsparcie merytoryczne członków zespołu w obszarze praktycznego stosowania przepisów podatkowych i księgowych,
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego
  • szeroka wiedza księgowa i podatkowa , mile widziane doświadczenie w pracy z różnymi podmiotami/ grupie spółek o różnym obszarze działania
  • bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu

Oferta:

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju awodowego
  • pakiet benefitów
Devire Devire Devire Devire