Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Lider/-ka zmiany na produkcji

Bieruń, Tychy, Lędziny, Mysłowice, Jaworzno, Imielin, Chełmek, Lędziny, Mikołów, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie i realizacja zleceń produkcyjnych
  • zarządzanie zespołem w celu zapewnienia płynności produkcji
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników produkcyjnych
  • raportowanie wyników działu

Wymagamy:

  • posiadanie książeczki sanepidowskiej
  • doświadczenie na stanowisku lidera lub w pracy na innym stanowisku związanym z zarządzaniem grupą pracowników
  • umiejętność organizacji pracy własnej jak i podległego zespołu
  • zdolność podejmowania samodzielnych decyzji i pracy pod presja czasu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość programu SAP

W zamian dostaniesz od nas:

  • umowę o pracę, od zaraz!
  • kasę zawsze na czas!
  • cotygodniowy bonus w postaci produktów klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki i premie!
  • możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych i otrzymania nagrody 800 zł za każdą polecona osobę (2 osoby 1600 zł, 3 osoby 2400 zł, możesz polecić nieograniczoną ilość osób )
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych w tym karta sportowa
  • przewozy pracownicze

Oferta dotyczy pracy stałej.
POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Numer referencyjny: LZ/9/18/DAN

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji