Lider Jakości

HRK S.A.

Kwidzyn, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent elektroniki, dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Lider JakościMiejsce pracy: Kwidzyn
Zakres obowiązków:
Koordynowanie pracy zespołu inżynierów i techników jakości;
Zarządzanie procesem rozwoju podległych pracowników;
Koordynowanie i monitorowanie systemu zarządzania jakością;
Nadzór nad procesem zarządzania niezgodnościami;
Zapewnienie skutecznego wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych;
Zapewnienie wsparcia ze strony inżynierii jakości na etapie wdrożeń wyrobów/klientów oraz w trakcie masowej produkcji;
Współpraca z klientem w zakresie wymagań jakościowych, analizy wyników oraz podejmowanych akcji korekcyjnych i prewencyjnych.

Kluczowe wymagania:
Wykształcenie wyższe ( preferowane techniczne);
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C);
Min. trzyletnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale jakości,  inżynierii procesu lub testu, preferowane stanowisko kierownicze;
Wiedza z zakresu systemów zarządzania, mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego;
Znajomość metod i technik planowania jakości procesów i wyrobów, praktyczna wiedza w zakresie narzędzi jakości;
Umiejętność zarządzania i rozwijania zespołu.

Oferujemy:
Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku;
Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę, umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań;
Dostęp do nowoczesnych technologii;
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatną opiekę medyczną,  dofinansowanie karty multisport i inne);
Wsparcie w relokacji (pakiet relokacyjny)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.