Lider Jakości Klienta

HRK S.A.

Rzeszów, podkarpackie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma z branży produkcji Automotive, dla której poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lider Jakości KlientaMiejsce pracy: Rzeszów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ( preferowane techniczne)
  • doświadczenie w firmach produkcyjnych w obszarze jakości i/lub produkcji
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość metod rozwiązywania problemów i narzędzi jakościowych
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za wszelkie kwestie jakościowe w odniesieniu do Klientów z przydzielonego obszaru
  • zarządzanie zespołem inżynierów jakości i techników jakości
  • nadzór nad procesem zarządzania niezgodnościami
  • zapewnienie wsparcia ze strony inżynierii jakości na etapie wdrożeń wyrobów/klientów oraz w trakcie masowej produkcji
  • współpraca z klientem w zakresie wymagań jakościowych, analizy wyników oraz podejmowanych akcji korekcyjnych i prewencyjnych
  • tworzenie i wdrażanie planu jakości
  • wsparcie i pomoc dla innych działów w przypadku wystąpienia problemów jakościowych
  • analiza poziomu scrapów, miejsca ich powstawania oraz inicjowanie akcji korekcyjnych

Nasz Klient oferuje:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku i awnasu
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną,  dofinansowanie karty multisport i inne)
  • ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę, umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • umowę o pracę na pełny etat
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.