Opis stanowiska pracy

Rekrutujemy: Lidera do działu technicznego

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność techniczna nad obszarem technologii,
  • nadzór na pracą zespołu konstruktorów i technologów (max 10 osób),
  • nadzór nad wdrażaniem nowych wyrobów oraz optymalizacja już produkowanych,
  • Działania zapobiegawczo-korygujące w przypadku wystąpienia odchyleń w realizowanych procesach produkcyjnych,
  • udział w audytach i spotkaniach z klientami.

Wymagania:

  • min 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie z branży metalowej, spawalniczej, konstrukcyjnej.
  • ugruntowana wiedza z zakresu procesów w branży w szczególności obróbki blach i spawalnictwa,
  • umiejętności liderskie,
  • wykształcenie techniczne, mile widziany kierunek budowa maszyn, mechatronika,
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania ISO, IRIS, Kaizen, Lean Manufacturing,
  • mile widziana znajomość technik jakościowych 5Why, PDCA, 8D

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • współpraca z wiodącymi producentami taboru kolejowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Pracodawca ukryty.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria