Lider Działu Obsługi Klienta

Devire

Malbork, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Malbork

Nasz klient, światowy lider w badaniach żywności, środkowiska oraz testów produktów farmaceutycznych poszukuje kandydata na stanowisko Lidera Działu Obsługi Klienta.

Zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem – dział obsługi klienta
  • rozwój kompetencji podległego zespołu
  • współpraca z obszarami pracowni jak i laboratoriami
  • uczestniczenie w rozpatrywaniu skarg
  • uczestniczenie w audytach wewnętrznych/zewnętrznych
  • nadzór nad realizacją bieżących zleceń i wymagań klienta
  • standaryzacja procesu obsługi klienta
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • ocena zgodności wyników badań z regulacjami prawnymi i specyfikacją

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (powyżej 10 osób)
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: chemia, technologia żywienia, towaroznawstwo, ochrona środowiska)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny (karnety sportowe, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realny wpływ na rozwój zespołu
Devire Devire Devire Devire