Lider działu montażu i pakowania

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Zawiercie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem pracowników z działu montażu i pakowania (35-40 osób)
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie przydzielonego obszaru produkcji, jakości, kosztów, dostaw zasobów ludzkich
  • Realizacja planu produkcji poprzez odpowiednie zarządzanie zmianą
  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing
  • Dążenie do zwiększania wydajności pracowników zespołu, motywowanie, udzielanie wskazówek i przekazywanie informacji zwrotnych w celu osiągania dobrych wyników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3 lata doświadczenia w kierowaniu produkcją (mile widziane w działach montażu lub pakowania)
  • Umiejętność kierowania i motywowania zespołu do osiągania założonych celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu (praca z celami)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (korporacja amerykańska)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwszą na okres próbny - 3 miesiące, docelowo na czas nieokreślony)
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę (6:00-14:00) w międzynarodowej firmie
  • Pracę w nowej i wyremontowanej hali produkcyjnej (od czerwca firma przenosi swoją siedzibę do Zawiercia)
  • Wynagrodzenie podstawowe: 5500 PLN brutto miesięcznie + pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego np. w obszarach LM
  • Dobrą atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Numer referencyjny: 11042018/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.