Opis stanowiska pracy

Producent pieców przemysłowych i ceramiki technicznej (rok założenia firmy 1993) z siedzibą w Bytomiu zatrudni pracownika na stanowisko: Lider Działu Elektrycznego
Zakres obowiązków:
- koordynacja pracy Działu Elektrycznego,
- dobór i koordynacja dostaw materiałów do produkcji,
- nadzór nad instalacjami i próbami urządzeń na terenie firmy oraz Polski,
- udział w sporządzaniu dokumentacji technicznej urządzeń,
- udział w projektowaniu instalacji elektrycznych urządzeń elektrotermicznych.
Oferujemy:
- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- narzędzia niezbędne o realizacji stawianych celów,
- szkolenia i wsparcie w zakresie specyfiki branży, dostęp do bazy zrealizowanych projektów,
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, praca jednozmianowa 7:00-15:00,
- atrakcyjne, uzależnione od kwalifikacji wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne na kierunku elektrycznym lub pokrewnym,
- wiedza lub/i doświadczenie zawodowe w tematyce automatyki przemysłowej,
- prawo jazdy kategorii B,
- uprawnienia SEP do 1 kV,
- biegła obsługa komputera PC, środowiska Windows oraz pakietu MS Office.
Mile widziane:
- znajomość programu SeeElectrical,
- doświadczenie w projektowaniu układów automatyki przemysłowej w tym PLC+HMI,
- dodatkowe uprawnienia SEP: G2, E i D oraz projektowe.

Prezentacja firmy

IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji