Lider ds utrzymania ruchu! KROSNO

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jasło, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Jasło

Wymagania po stronie klienta:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane specjalności: Mechatronika, Automatyka, Mechanika, Budowa Maszyn,
  • Doświadczenie zawodowe min. 5 lat na stanowisku Kierownik Służby Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość narzędzi do analizy danych i Problem Solving (Pareto, 5 Why, Ishikawa),

Zadania osoby na stanowisku Brygadzisty:
  • Kierowanie Działem Utrzymania Ruchu w dużym i zróżnicowanym procesowo zakładzie,
  • Definiowanie celów procesowych, strategii, inicjowanie ciągłego doskonalenia oraz podejmowanie działań zapewniających ich realizację,
  • Zapewnienie zasobów (personel, narzędzia diagnostyczne, metody) do utrzymania maszyn / urządzeń w stanie technicznym gwarantującym spełnienie wymagania dokumentacji procesowej oraz okresowej oceny jego skuteczności i efektywności,
  • Udział w uruchamianiu nowych maszyn i linii produkcyjnych do uzyskania stabilnego procesu,
  • Prowadzenie analiz dot. awarii maszyn i optymalizacji TPM,
  • Opiniowanie dokumentacji DTR maszyn,
  • Monitorowanie konta kosztowego części zamiennych i inicjowanie działań oszczędnościowych w ramach programu CIP (proces poprawy kosztów),
  • Planowanie, nadzorowanie realizacji remontów i modernizacji maszyn.

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Świetne warunki finansowe,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Premie,
  • Świetną atmosferę,
  • Możliwości awansu

Jest to oferta pracy stałej! Poleć Nas swoim znajomym!

Numer referencyjny: LZ/2018/RZS/01
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.