Trenkwalder Polska
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Lider ds. rozwoju produktu (m/k)

Miejsce pracy: Głogów, Bolesławiec, Wrocław
Obowiązki:
  • opracowywanie planów projektowych,
  • zarządzanie procesem w celu terminowego wdrożenia produktu zgodnie z wymaganiami klienta,
  • przeprowadzenie audytów,
  • ocena nowego produktu we wszystkich fazach wdrożenia,
  • nadzór nad danymi projektowymi produktu,
  • zarządzanie zmianami konstrukcyjnymi w projekcie,
  • współpraca z centrami kompetencyjnymi,
  • bieżące raportowanie wdrożenia nowego produktu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • kandydat z doświadczeniem w obróbce metali, głównie aluminium,
  • osoba znająca zasady projektowania i zarządzania projektami,
  • angielski bardzo dobry w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego,
  • wymagane minimum rok doświadczenia w kierowaniu zespołem.
Oferujemy:
  • motywacyjny system premiowy powiązany z realizacją powierzonych celów,
  • szeroki zakres szkoleń technicznych i miękkich, w jednostkach szkolących współpracujących z nami w Polsce i za granicą,
  • możliwość udziału w projektach światowej klasy procesów wytwórczych (WCM),
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu,
  • pracę w renomowanej firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.