Lider ds. przygotowania produkcji min 9000 netto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

• Nadzór nad organizacją produkcji oraz przygotowaniem technologicznym produkcji,
• Wprowadzanie nowych technologii i procesów,
• Osiąganie założonych celów wydajnościowych,
• Nadzór nad poprawą jakościową wyrobów, optymalizacją procesów produkcyjnych oraz poprawą organizacji i metod pracy,
• Zarządzanie podległym zespołem a w tym Działu Przygotowania Produkcji,
• Nadzór nad kosztami oraz efektywnością produkcji, wdrożenie oraz monitoring wskaźników efektywności KPI,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne branża sanitarna/obróbka metali/ obróbka skrawaniem, zarządzanie produkcją
• Bardzo dobra znajomość branży instalacyjnej i izolacyjnej
• Umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej (dobra znajomość rysunku technicznego) oraz programów graficznych 2D i 3D
• Umiejętność kosztorysowania
• Umiejętność organizowania i planowania produkcji
• Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży technicznej (spawalnictwo/konstrukcje stalowe/ obróbka stali/rurociągi/izolacje/etc.) z tego min. 3-letnie doświadczenie kierownicze w zarządzaniu produkcją
• Bardzo dobra znajomość norm w zakresie izolacji przemysłowych, obróbki elementów stalowych oraz spawalnictwa
• Biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczną
• Mile widziana znajomość najnowocześniejszych trendów obróbki stali
• Mile widziana znajomość procesów optymalizacyjnych Lean Manufactirung (Kaizen, 5S, TPM, SMED, Poka Yoke etc
• Wysoko rozwinięte umiejętności menadżerskie
• Analityczne myślenie, umiejętność konsekwentnej pracy pod presją czasu
• Asertywność, stanowczość, wysoki poziom kultury osobistej
• Dyspozycyjność
• Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, AutoCAD, Norma Pro, systemy klasy ERP,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

najwyższe wynagrodzenie na rynku,
świetną atmosferę w pracy
zaangażowanie ze strony pracodawcy
dodatki w postaci premii i benefitów
umowę o pracę na czas nieokreślony

Jeśli zainteresowała Cię oferta - APLIKUJ !
Jest to oferta pracy stałej

Numer referencyjny: Lider ds. przygotowania produkcji min 9000 netto
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.