Lider ds. jakości w Dziale Infolinii

Bocian Pożyczki

Śrem, wielkopolskie

BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku ponad 20 lat. Charakteryzujemy się bardzo szybkim tempem rozwoju oraz ambicją by być Twoim pracodawcą z wyboru – nieustannie rekrutujemy i poszukujemy najlepszych pracowników. Dbamy również o naszych Pracowników, a te starania zostały przez nich dostrzeżone – dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni Godłem Inwestor w Kapitał Ludzki! Należymy również do "Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji".

Dostrzeżone zostały także nasze sukcesy i starania biznesowe: w styczniu 2018 roku otrzymaliśmy Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu przyznawaną przez Business Center Club, a w 2019 roku potwierdziliśmy naszą skuteczność, po raz kolejny otrzymując wyróżnienie BCC.

Jest nas ponad 2000 osób, w Centrali oraz w 32 oddziałach w całej Polsce – koniecznie dołącz do nas!

Miejsce pracy: Śrem

Opis stanowiska pracy:

  • bieżące wsparcie Konsultantów Infolinii w zakresie realizowanych zadań (połączenia telefoniczne, czat)
  • wspieranie procesu wdrożenia nowo zatrudnionych Pracowników Działu Infolinii
  • dbałość o wyniki Zespołu, dążenie do poprawy jakości obsługi oraz skuteczności sprzedaży
  • monitoring jakości rozmów oraz umiejętności członków zespołu
  • instruktaż stanowiskowy, retrening, rozmowy coachingowe
  • raportowanie wyników pracy
  • ścisła współpraca z Przełożonym, Koordynatorami oraz Konsultantami

Wymagania:

  • min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta - warunek konieczny
  • umiejętność swobodnego posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel) - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na celach jakościowych i ilościowych oraz skuteczność w ich realizacji
  • zadaniowe podejście do problemów
  • umiejętności analityczne
  • umiejętności budowania zaangażowania w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę zmianową w godzinach 8-18
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań służbowych: laptop, telefon
  • benefity (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie karty Multisport)
  • pozytywną atmosferę i wsparcie współpracowników
  • w firmie z 20-letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.