Lider ds. jakości i znakowania żywności – zakład produkcyjny

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Chorzów
7-18-63205

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji spożywczej, w związku z rozwojem i pozyskaniem nowej grupy Klientów, poszukujemy doświadczonego pracownika chcącego rozwijać się na stanowisku: Lider ds. jakości i znakowania żywności – zakład produkcyjny

Zakres obowiązków:

- Znakowanie produktów zgodnie z wymaganiami przepisów prawa
- Weryfikacja poprawności opisów na etykietach i opakowaniach
- Zarządzanie podległym kilkuosobowym zespołem specjalistów i kontrolerów, zapewnianie im możliwości rozwoju i warunków do efektywnej pracy
- Bieżąca analiza zmian w przepisach prawa żywnościowego
- Raportowanie do Pełnomocnika ds. systemów jakości
- Współtworzenie i realizacja strategii zakładu oraz celów biznesowych zgodnie z założeniami strategicznymi grupy dotyczącymi obszaru jakości
- Nadzór nad realizowanymi kontrolami jakościowymi, analiza przyczyn wystąpienia niezgodności oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych
- Przygotowywanie i analiza danych, identyfikacja trendów i proaktywne wdrażanie działań doskonalących mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów
- Poszukiwanie możliwości doskonalenia bezpieczeństwa żywności oraz jakości

Wymagania:
- Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Technologia żywności, zarządzanie jakością lub pokrewne)
- Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących znakowania produktów spożywczych (wymóg kluczowy)
- Min.3 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym ze znakowaniem produktów spożywczych w przemyśle spożywczym
- Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem jakościowym/technicznym projektów
- Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych (pakiet kursów językowych)
- Bogaty pakiet benefitów
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z szerokim zakresem kompetencji i możliwością implementacji sprawdzonych dobrych praktyk i rozwiązań
- Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców