Opis stanowiska pracy

Lider ds. Infrastruktury i Mediów
Łódź
NR REF.: 1128859

Dla naszego Klienta,firmy produkcyjnej w województwie łódzkim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Lider ds. Infrastruktury i Mediów

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za nadzór nad pracami podległego zespół; nadzór nad budynkami i infrastrukturą; nadzór nad instalacjami HVAC, wody oczyszczonej, instalacją sprężonego powietrza i chłodniczą; nadzór nad kotłownią oraz rozdzielnią elektryczną. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie i przeprowadzanie remontów; planowanie budżetu działowego oraz współpracę z serwisami zewnętrznymi.

Od Kandydatów oczekujemywykształcenia wyższego technicznego, mile widziane: Inżyniera środowiska, Elektryka, Mechanika lub pokrewne. Poszukujemy Kandydatów ze znajomością instalacji wodnych; instalacji HVAC, instalacji sprężonego powietrza, chłodniczych i kotłowych. Znajomość zasad GMP oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym lub kosmetycznym. Wymagana znajomość języka angielskiego min. w stopniu podstawowym.

Nasz Klient oferujepremię roczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, benefity okolicznościowe.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis