Lider doskonalenia produkcji/ Лідер вдосконалення виробництва

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta:

  • Ciekawa praca w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach u boku doświadczonych specjalistów
  • Zewnętrzne i wewnętrzne programy szkoleniowe
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • Przyjemne środowisko i elastyczne godziny pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie Manufacturing Excellence, Inżynierii Przemysłowej lub Inżynierii Produkcji
  • Doskonałe umiejętności przywódcze
  • Wymagane jest doświadczenie w pracy w środowisku Lean i w prowadzeniu działań z zakresu Lean
  • Wysoki poziom umiejętności technicznych z wykazaną znajomością procesów produkcyjnych i przepływów logistycznych
  • Możliwość wpływania na decydentów w organizacji
  • Możliwość ustalania priorytetów i zarządzania wieloma zadaniami w szybko zmieniającym się środowisku pracy
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym między innymi: aplikacje oprogramowania Microsoft Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem; znajomość języka polskiego jest obowiązkowa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za wdrażanie i rozwijanie strategii i inicjatyw doskonalenia produkcji
  • Odpowiedzialność za rozwój lokalnego zespołu oraz zarządzanie zespołem zgodnie ze zdefiniowaną i uzgodnioną strategią
  • Prowadzenie, koordynowanie i upowszechnianie inicjatyw doskonalenia produkcji w firmie
  • Identyfikacja obszarów do usprawnień procesów produkcyjnych
  • Planowanie i zarządzanie szkoleniami odnośnie doskonalenia produkcji dla pracowników
  • Wyszukiwanie najlepszych praktyk, popularyzacja i stały rozwój podejścia do Manufacturing Excellence poprzez inne lokalizacje firmy i źródła zewnętrzne
  • Monitorowanie, śledzenie i raportowanie planów wdrożeniowych oraz postępów w realizacji projektów i wskaźników KPI

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy