Lider/ Brygadzista zmiany

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Żyrardów, mazowieckie

Miejsce pracy: Żyrardów

Miejsce pracy: okolice Grodziska Mazowieckiego

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem pracowników magazynowych
  • Dbanie o kwestie logistyczne m.in. przyjęcie i wysyłka towaru
  • Raportowanie do bezpośrednich przełożonych
  • Kwestie administracyjne, pracownicze i logistyczne
  • Realizacja założonych celów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi
  • Odpowiedzialność, sumienność
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Umiejętność sporządzania raportów
  • Dobra energia i pozytywne nastawienie do pracy :)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą (nie jest to praca przez agencję)
  • Wynagrodzenie powiększone o premię
  • Pakiet benefitów
  • Długotrwałą współpracę, realną szansę awansu w strukturach firmy
  • Miejsce pracy ok. 4 km od centrum Grodziska Mazowieckiego (możliwy dojazd komunikacją)

Spotkajmy się i porozmawiajmy o szczegółach!

Nr ref.: LMA/063/EŻU
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials