Liczenie towaru w markecie za granicą – z funkcją kierowcy kat. B – OD ZARAZ!

INVENT Sp. z o.o.

Wrocław, 50-122, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zarób z nami w ciągu 3 tygodni:
- od 3200 zł na rękę dla liczącego,
- od 3800 zł na rękę dla liczącego znającego język niemiecki,
- od 3800 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy,
- od 4300 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy z językiem niemieckim.

Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego - nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie!

Gwarantujemy:
- klimatyzowane samochody wyposażone w nawigację,
- darmowe zakwaterowanie,
- darmowy transport,
- umowę zlecenie,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu,
- szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia

Oczekujemy:
- czynnego prawa jazdy kat. B,
- dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych)
- podpisania oświadczenia o niekaralności,
- pełnoletności,
- chęci i pełnego zaangażowania.

Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu:
- wyślij zgłoszenie online na stronie: strona INVENT,
- lub wyślij SMS o treści: „Kierowca” 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.

Po zgłoszeniu nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne