Liczenie towaru w markecie – praca dodatkowa Milanówek

INVENT Sp. z o.o.

Milanówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie!

Gwarantujemy:
• szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia
• stawka godzinowa 15,00 zł/h brutto
• wypłacamy co piątek.

Oczekujemy:
• pełnoletności
• dyspozycyjności w godzinach późno popołudniowych i nocnych

Terminy:
• 11.12.2017 - Milanówek

Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu:
• zarejestruj się online na stronie: strona INVENT,
• lub wyślij SMS o treści: „Milanówek” tel.: 600 020 355. Oddzwonimy w ciągu 24h*.

*godziny są zmienne w zależności od dnia tygodnia od ndz-czw 24h, w pt-sob 48h

Prezentacja firmy

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne