Liczenie towaru / inwentaryzacje

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko pracownika inwentaryzacji. Zlecenie polega na skanowaniu i liczeniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.
Miejscowości: Oldenburg,Pfaffenhofen, Monachium, Dessau - Niemcy
Rozpoczęcie projektu: Styczeń 2020 r.
Zakończenie projektu: Luty/ Marzec 2020 r.

Obowiązki:
-Skanowanie i liczenie towarów w sklepach wielkopowierzchniowych,

Wymagania:
-Sprawność fizyczna
-Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia oraz zapewnione dojazdy do pracy
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.