Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Liceum ogólnokształcące, poszukujemy nauczyciela pracowni kosmetyki

Warszawa, mazowieckie

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Liceum ogólnokształcące
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Profesja Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Warszawie
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Świętokrzyska
Nr domu: 18/325
Kod pocztowy: 00-052
Telefon: 577777921
Email: dydaktyka@profesjaedukacja.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: kosmetyczne
Liczba godzin w tygodniu: 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-09-03
Termin składania dokumentów: 2018-09-20
Opis oferty pracy:

Profesja Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa poszukuje nauczyciela przedmiotu pracownia kosmetyki. Praca w systemie zaocznym (sobota, niedziela co dwa tygodnie)

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pegagogicznym.

Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi.

Osoby zainteresowane proszone są przesłanie CV na adres dydaktyka@profesjaedukacja.pl

Oferty pracy dla nauczycieli publikowane przez szkoły i placówki województwa... mazowieckiego w Mazowieckim Banku Ofert Pracy dla Nauczycieli. Za treść i aktualność tych ogłoszeń odpowiadają szkoły i placówki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia