Lektor / nauczyciel języka angielskiego

NIFIS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa Nifis powstała w 1998. Jej głównym obszarem działalności są firmy na terenie całej Polski. Prowadzimy szkolenia językowe, warsztaty biznesowe, wykonujemy tłumaczenia dla takich firm jak: IKEA, Costa Coffee, Moleo oraz wielu innych.

Od września 2016 roku szkoła oferuje również stacjonarne szkolenia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach językowych w nowoczesnych salach wyposażonych w najnowsze technologie pod nazwą NEXT Centrum Edukacji.

Czy chcesz się rozwijać? Brać udział w ciekawych wydarzeniach?

Czy interesujesz się wykorzystaniem technologii w nauczaniu języka angielskiego?

Czy chcesz pracować na najnowocześniejszym sprzęcie firmy Apple? Brać udział w programie Apple distinguished School?

Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to zapraszamy do nas!

Chętnie podejmiemy współpracę z lektorem, który jest osobą kreatywną, lubiącą nowe technologie, która chętnie nauczy się korzystania z aplikacji mobilnych, tabletów i smartfonów w nauczaniu języka angielskiego.

Opis stanowiska:
-prowadzenie zajęć grupowych w małych grupkach do 6 osób
-prowadzenie zajęć indywidualnych
-praca w firmach na terenie Warszawy i okolic lub/i w siedzibie szkoły ul. Obywatelska 1 lok U14 (Osiedle Zielona Italia)

Warunki współpracy:
-umowa zlecenie
-umowa o współpracy (b2b)
-umowa o pracę przy zaangażowaniu w prowadzenie zajęć większej liczby godzin (pół lub ćwierć etatu)

Zapewniamy:
-wprowadzające szkolenie metodyczne
-tablet firmy Apple (iPad) z zainstalowanymi aplikacjami do nauki języka obcego
-szkolenia metodyczne z wykorzystania iPada podczas prowadzenia zajęć
-możliwość wyboru lokalizacji pracy / grupy wiekowej uczestników / poziomu
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zajęcia w bloku

Wymagania

Wykształcenie ukończone lub w toku studiów:
filologia lub
kolegium języków obcych lub
egzamin z kursem metodycznym lub lingwistyka stosowana

Mile widziane:
znajomość drugiego języka - niemiecki lub włoski

Prezentacja firmy

Szkoła językowa Nifis powstała w 1998. Jej głównym obszarem działalności... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia