Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

Lektor / Nauczyciel języka angielskiego

Kraków, Brzesko, małopolskie

Early Stage Sp. z o. o. Sp. K.

Opis stanowiska pracy

SZUKAMY

Oczekujemy:

  • doskonałej znajomości języka angielskiego;
  • pasji do nauczania;
  • chęci rozwijania swojego warsztatu razem z nami.

Wymagania

LEKTORÓW

Gwarantujemy:

  • rozwój i perspektywy awansu;
  • wyjątkowe podręczniki i bogate zaplecze materiałów dydaktycznych w szkole oraz on-line;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza).

Early Stage to ponad 400 szkół w całej Polsce, 25 500 uczniów w 2018 roku, to nowoczesna i... skuteczna szkoła, wyspecjalizowana w nauczaniu dzieci i młodzieży. Metoda Early Stage opiera się na 10 supermocach – sprawdzonych metodach na skuteczną naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć lektorzy angażują wyobraźnię uczniów, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.

1. Rym – bo słowo po słowie zostaje w głowie

2. Rytm – bo napędza do mówienia jak muzyka do tańca

3. Muzyka – bo w Twojej głowie „Happy birthday to you” nie istnieje bez melodii

4. Teatr – bo język obcy lubi się przedstawiać

5. Emocje – bo pobudzają nas do rozwoju

6. Ruch – bo wyzwala energię potrzebną do nauki

7. Relacje – bo łączą nas w drużynę odkrywców angielskiego

8. Humor – bo lekcje bez uśmiechu są jak wakacje bez słońca

9. Obraz – bo nowe słowa muszą wpadać w oko

10. Ambitne materiały – żeby dziecko same chciało po nie sięgnąć.

Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi.

Angazuje wszystkie zmysły i uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Pokazuje fascynujący świat nieznanych słówek i wyrażeń, które dzięki supermocom łatwo zrozumieć i przyswoić. To najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja , Praca Inne