Lektor / nauczyciel języka angielskiego

Tasomix Sp. z o.o.

63-460 BIskupice Ołoboczne, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- praca na pełen etat,
- wspieranie zespołu firmy w kwestiach językowych,
- tłumaczenia dokumentów i korespondencji,
- tłumaczenie ustne rozmów,
- nauczanie indywidualne i grupowe języka angielskiego w firmie,
- tworzenie materiałów metodycznych i dydaktycznych,

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego,
- biegła obsługa komputera i dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
- wysoka kultura osobista,
- punktualność,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- zdolności organizacyjne,
- poczucie humoru oraz duże zdolności interpersonalne,

Prezentacja firmy

Firma TASOMIX specjalizuje się w produkcji pasz i koncentratów dl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia