Lektor / Nauczyciel języka angielskiego – 5tys/mc

Perfect English

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa Perfect English w Nowym Sączu poszukuje lektorów języka angielskiego zainteresowanych przeprowadzeniem się do Nowego Sącza i uczeniem grup młodzieżowych i dorosłych.

Praca 5 dni w tygodniu (niedziela i poniedziałki wolne)

Wynagrodzenie: 5 tys. (w tym dodatek mieszkaniowy 700zł) przy 96 godzinach pracy w miesiącu. Oczywiście istnieje możliwość większej ilości godzin pracy za dodatkowe wynagrodzenie.

Praca od września do czerwca 2020

Oferujemy pomoc przy znalezieniu mieszkania.

Lektorom zainteresowanym przeprowadzeniem się do Nowego Sącza oferujemy:
•dobre warunki pracy - do uzgodnienia
•zajęcia w blokach godzinowych
- materiały i wsparcie metodyczne
- różne grupy wiekowe / poziomy zaawansowania - do wyboru
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:
•dyplom ukończenia studiów wyższych kierunkowych (filologicznych)
•doświadczenie w uczeniu, bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
•zaangażowanie i ciekawe pomysły na zajęcia

Prezentacja firmy

Prowadzimy szkolenia językowe, oraz kolonie i obozy językowe dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta