Lektor / Nauczyciel jęz. angielskiego w Nowym Sączu zajęcia w soboty 8 godzin

Perfect English

33-300 Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa Perfect English w Nowym Sączu poszukuje lektorów języka angielskiego do uczenia grup młodzieżowych i dorosłych. Oferujemy zajęcia w soboty w blokach 4-godzinnych (9:00-12:15, 12:30-15:45) lub 8-godzinnych (9:00-15:45) - do wyboru.

Możliwość prowadzenia zajęć także w tygodniu. Praca 5 dni w tygodniu. Wynagrodzenie: 5 tys. (w tym dodatek mieszkaniowy 700zł) przy 96 godzinach pracy w miesiącu. Oczywiście istnieje możliwość większej ilości godzin pracy za dodatkowe wynagrodzenie. Praca od września do czerwca 2020. Osobom spoza Nowego Sącza oferujemy pomoc przy znalezieniu mieszkania.

Oferujemy:
•dobre warunki pracy - do uzgodnienia
•zajęcia w dogodnych godzinach
- materiały i wsparcie metodyczne
- różne grupy wiekowe / poziomy zaawansowania - do wyboru
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:
•dyplom ukończenia studiów wyższych kierunkowych (filologicznych)
•doświadczenie w uczeniu i bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
•zaangażowanie i ciekawe pomysły na zajęcia

Prezentacja firmy

Prowadzimy szkolenia językowe, oraz kolonie i obozy językowe dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta