Opis stanowiska pracy

Centrum BONA - szkoła języka włoskiego i kultury włoskiej, która od 2010 roku specjalizuje się w nauczaniu tylko języka włoskiego we Wrocławiu poszukuje lektorów/native speakerów języka włoskiego.

Oferujemy pracę w młodym zespole, korzystne warunki finansowe, opiekę metodyczną oraz uczestnictwo w tworzeniu ciekawych imprez kulturalnych związanych z Włochami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej kandydatury w postaci CV (ze zdjęciem) i listem motywacyjnym wyłącznie w języku włoskim na adres mailowy.
W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

Jeśli znasz język włoski w mowie i piśmie na wysokim poziomie i lubisz uczyć, dodatkowo posiadasz wykształcenie filologiczne (mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności językowe i pedagogiczne) i masz doświadczenie w nauczaniu, jesteś osobą otwartą i posiadasz umiejętność pracy z ludźmi w każdym wieku, to dołącz do naszego zespołu.

Prezentacja firmy

Centrum BONA - szkoła języka włoskiego i kultury włoskiej, od 2010 roku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia