Lektor / lektorka język słoweński - Kraków

Slavia-Centrum Języków Słowiańskich

Kraków, 31-504, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Czy język słoweński to Twoja pasja?

Chciał(a)byś go uczyć?

Chcesz pracować z językiem i się rozwijać zamiast robić cały czas to samo i powtarzać te same słowa?

Zapraszamy do Slavii!

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się znanej szkole,

- różnorodne zajęcia (w firmach, indywidualne),

- możliwość pracy zdalnej (zajęcia przez Skype),

- sympatyczną atmosferę i zgrany zespół współpracowników-slawistów,

- wsparcie metodyczne.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (studia na kierunku filologia słoweńska),

- entuzjazm i łatwość w nawiązywaniu kontaktu,

- dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność,

- profesjonalne, nieszablonowe podejście do prowadzonych zajęć.

Prezentacja firmy

Slavia - Centrum Języków Słowiańskich działa na rynku od 2007 roku. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia