Lektor / lektorka język czeski w Krakowie

Slavia-Centrum Języków Słowiańskich

Kraków, 31-504, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Studiowałeś/-aś filologię czeską?

Lubisz uczyć i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do grona lektorów Slavii?

Teraz jest taka możliwość!

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu lektora/-kę.

UWAGA: Praca na miejscu w Krakowie. Nie ma możliwości pracy zdalnej.

Oferujemy

– pracę w znanej i lubianej szkole,

– zajęcia od października 2017,

– różnorodne zajęcia w zależności od możliwości i oczekiwań,
– sympatyczną atmosferę i zgrany zespół współpracowników-slawistów,

– wsparcie metodyczne – nie zostaniesz sam,
– dostęp do najnowszych publikacji do nauki czeskiego w naszej księgarni.

Wymagania

– wykształcenie kierunkowe (studia na kierunku filologia czeska),

– entuzjazm i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

– dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność,

– doświadczenie w nauczaniu będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Slavia - Centrum Języków Słowiańskich działa na rynku od 2007 roku. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia