Lektor/ka języka niemieckiego - Wszystkie dzielnice Warszawy

Perfekt Deutsch-Szkolenia językowe

01-167 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Perfekt Deutsch poszukuje lektorów języka niemieckiego do prowadzenia zajęć z dojazdem do kursantów na terenie Warszawy lub w swoim miejscu zamieszkania/w oferowanych przez nas lokalizacjach. Oferujemy również zajęcia grupowe lub indywidualne w firmach oraz on-line.

Dzielnice oraz godziny zajęć do uzgodnienia.

- Możliwość prowadzenia lekcji on-line (za obustronną zgodą Klienta i Lektora)
- Duża elastyczność czasowa
- Praca w młodym, kreatywnym zespole
- Dobre wynagrodzenie

Zapraszamy również studentów.

Zapraszamy do przesyłania CV

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie filologiczne (lub w trakcie studiów)
- Gotowość do szybkiego zdobycia niezbędnych umiejętności
- Pomysły na ciekawe prowadzenie zajęć
- Chęć rozwoju i poznania najnowszych form nauczania,

Prezentacja firmy

Prowadzimy szkolenia językowe z niemieckiego, angielskiego i innych języ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia