Lektor języka obcego- praca zdalna

LingTutor.pl

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy indywidualne lekcje online. Poszukujemy lektórów wszystkich języków obcych.

Oferujemy:

  • pracę przez Skype i system LingTutor,
  • regularne pozyskiwanie kursantów,
  • pełną swobodę w wyborze kursantów (względem poziomu, rodzaju zajęć itd.),
  • pełną swobodę w wyborze terminów zajęć (korzystanie z systemu rezerwacji terminów),
  • pełną swobodę w wyborze metod nauczania i materiałów,
  • system automatycznego naliczania płatności w razie odwołań lekcji,
  • wsparcie techniczne.

Oczekujemy:

  • skończonej filologii języka obcego lub dyplomu potwierdzającego jego znajomość (np. CELTA),
  • umiejętności obsługi komputera.

Wynagrodzenie - lektor samodzielnie ustala stawkę za każdą lekcję i otrzymuje 80%-90% ceny jaką płaci kursant.

Więcej informacji na stronie LingTutor.pl

Prezentacja firmy

Prowadzimy lekcje online z języków obcych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia