Lektor języka obcego online - praca w domu przez internet

LingTutor.pl

Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Podejmujemy współpracę z lektorami wszystkich języków obcych.

Staraliśmy się aby praca w LingTutor łączyła to swobodę pracy na własny rachunek, oraz wsparcie i poczucie bezpieczeństwa bycia zatrudnionym. Lektorzy mają pełną swobodę i mogą uczyć:

  • dowolnie dużo w dowolnych terminach,
  • w dowolnych cenach (lektor sam ustala stawki za lekcje),
  • w dowolny sposób (swoboda wyboru materiałów i metod nauczania),
  • dowolnych kursantów (mamy wielu różnych chętnych).

Ze względu na pełną swobodę lektora rozliczenia następują tylko na podstawie faktur, co oznacza, że lektor może pracować:

  • jako własna firma,
  • poprzez inkubator przedsiębiorczości

Podejmujemy współpracę z lektorami w jednej z 2 opcji:

  • Opcja 1- bliższa współpraca, tylko wybrani lektorzy
  • Opcja 2- luźna współpraca, wszyscy lektorzy poprzez nasz serwis internetowy

W obu opcjach lektor pracuje w taki sam sposób- ma pełną swobodę pracy (dowolna ilość zajęć i terminy), ale w opcji 1 lektor otrzymuje kursantów w pierwszej kolejności. W obu opcjach lektor ma możliwość korzystać z naszego serwisu internetowego, który zawiera:

  • System obsługi terminów lekcji, dopasowany do potrzeb lektora.
  • System obsługi automatycznych płatności za lekcje i odwołania.
  • System do pracy z materiałami wspólnie z kursantem na lekcjach.

Opcja 1

W opcji 1 zatrudniamy wybranych lektorów spełniających poniższe warunki:

  • skończony przynajmniej licencjat filologii (wraz z metodyką nauczania)
  • doświadczenie w nauce osób dorosłych (niekoniecznie online)
  • podstawowa wiedza techniczna (np. obsługa Skype)
  • przynajmniej kilka wolnych terminów tygodniowo od 18:00 (np. 1 codziennie, lub 3 terminy co drugi dzień)

Lektorów zainteresowanych opcją 1 spełniających powyższe warunki prosimy o przesłanie swojego CV. Mile widziany również skan lub zdjęcie dyplomu (powinien zawierać ocenę z przedmiotu związanego z metodyka nauczania).

Współpracę w opcji 1 podejmiemy z wybranymi lektorami.

Opcja 2

Z opcji 2 skorzystać może każdy lektor- nie stawiamy żadnych warunków. Wtedy nie przypisujemy kursantów lektorowi, tylko znalezieni przez nas kursanci sami wybierają dla siebie lektora z wyszukiwarki lektorów w serwisie. Dodatkowo lektor ma możliwość samodzielnie znaleźć sobie kursantów i korzystać z możliwości naszego serwisu.

Lektorów zainteresowanych opcją 2 prosimy o zapisanie się w formularzu: https://www.123formbuilder.com/form-5612028/form

Więcej informacji na stronie:

Prezentacja firmy

Prowadzimy lekcje online z języków obcych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia