Lektor języka norweskiego online

Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Jako lektor/ka języka norweskiego online w Zoozanko będziesz prowadzić kursy grupowe i indywidualne oraz zarażać kursantów pasją do Norwegii i jej języka.
  • Będziemy Cię też prosić o wpisywanie opisów zajęć oraz pracy domowej do e-dziennika, udostępnianie kursantom kartkówek i testów w e-dzienniku, a także sprawdzanie prac pisemnych.
  • Otrzymasz od nas gotowe programy, scenariusze zajęć, materiały dodatkowe, kartkówki i testy, a także gry i quizy do wykorzystania na zajęciach. Zapewniamy też szkolenia wstępne oraz bieżące wsparcie metodyczki.
  • Nasze kursy grupowe odbywają się głównie od poniedziałku do czwartku w godzinach porannych i wieczornych.

Nasze wymagania:

  • znajomość norweskiego (min. C1) potwierdzona dyplomem lub certyfikatem
  • doświadczenie w nauczaniu online lub ukończone kolegium nauczycielskie
  • biegła obsługa komputera i narzędzi do e-learningu
  • zainteresowanie norweską kulturą
  • poczucie humoru, cierpliwość i kreatywność
  • dostępność od poniedziałku do czwartku w godzinach 17:30-20:45
  • dłuższy pobyt w Norwegii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole pasjonatów Norwegii i języka norweskiego
  • skandynawską kulturę pracy
  • kursy do wzięcia od zaraz
  • bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • gotowe programy nauczania, scenariusze zajęć, testy i kartkówki
  • dostęp do bogatej bazy materiałów i multimediów
  • bieżące wsparcie metodyczne
  • spotkania integracyjne zespołu

Prezentacja firmy

W Szkole Języka Norweskiego Zoozanko przybliżamy naszym kursantom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
70PLN - 85PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia