Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie zajęć w małych grupach (max 2 osoby)
- Kursanci we wszystkich grupach wiekowych: dzieci (od 8 lat), młodzież, dorośli, seniorzy
- Grupy na wszystkich poziomach zaawansowania
- Profesjonalnie wyposażone miejsce pracy (AKADEMIA JĘZYKOWA Lędziny)
- Bogate zaplecze dydaktyczne
- Bloki zajęć (od 5 do 8h) 2 lub 3 razy w tygodniu -dni do wyboru od poniedziałku do soboty
- Możliwość odbycia praktyk
- Współpraca na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę

Wymagania

- Wykształcenie filologiczne- język niemiecki (min 3. rok studiów)/ certyfikat C1
- Nienaganna znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w nauczaniu języka na różnych poziomach
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista
- Umiejętność organizacji pracy (samodzielne stanowisko pracy)
- Prosimy wysyłać aplikację w formie CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

AKADEMIA JĘZYKOWA to firma istniejąca na rynku ponad dziesięciu lat. Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
10 miesięcy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia